Telefons: (+371) 2008 6555, E-pasts: info@megastar.lv

Pasūtīt zvanu

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu numurs(obligāts)

1_3

Saldēšanas lādes

Saldēšanas lādes tiek izmantotas lielu pārtikas produktu uzglabāšanai un sasaldēšanai. Uzglabāšanas temperatūra tajos ir diapazonā no -24° līdz -9°C.
Lādes nodrošina ilgu drošumu un svaiguma produktiem, bet ļauj pircējam apskatīt preci neņemot to ārā no saldētavas uz apkārtējo vidi. Tam ir plaša izmantošanas izvēle gan iekša un āra novietotas tirdzniecības vietās, gan aukstumā un karstumā, bez paredzētas uzglabāšanas temperatūras režīma izjaukšanas.
Pastāv daudzveidīgas lādes, kas tiek atšķirtas pēc tās vāka tipa. Lādes ar blīvo metālisko vāku drošāk uztur nepieciešamo temperatūru sakarā ar labāko siltuma izolāciju. Lādes ar tiešo stikla vāku, parasti kustīgo, izcili uzglāba sasaldētus produktus un ļauj tos nodemonstrēt pircējiem. Lādes ar liekto stikla vāku piedāvā ērtu produktu ekspozīciju un pieeju. Vāks tiek izgatavots no norūdīta stikla un ļoti labi kustās atvēršanas laikā. Lādes ar tādu dizainu izskatās pievilcīgāk un stimulē preces pirkšanu.
Mūsu kompānija palīdzēs izvēlēties atbilstošu Jūsu tirdzniecības uzņēmumam lādi un garantēs turpmāko servisu un potenciālo remontu.