Telefons: (+371) 2008 6555, E-pasts: info@megastar.lv

Pasūtīt zvanu

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu numurs(obligāts)

1_3

Vertikālās aukstuma vitrīnas

Vitrīna – ir veikala seja, kura māk pastāstīt vairāk pircējam. Tās izskats un dizains raksturo tirdzniecības objektu, ietekme tēlu un atpazīstamību tirgū. Modernie universālveikali, gastronomijas un specializētie veikali nav iespējami bez vertikālām aukstuma vitrīnām.

Tādam aukstuma vitrīnām ir daudz priekšrocību – tie nodrošina ērtu pieeju pie preces, piedāvā izdevīgu un skaistu produktu ekspozīciju, izrota tirdzniecības telpu. Oriģinālas konstrukcijas, individuālie gaismas un krāsas risinājumi padara doto aprīkojuma veidu par lokano un daudzveidīgo.
Mūsdienīgas tirdzniecības prasību izpildīšanai tika izveidoti dažādi aukstuma vitrīnu tipi. Visērtākais paņēmiens to klasificēt ir izmantot divus rādītājus. Pirmkārt, dalīt iekārtas pēc izmantošanas nolūka jeb izvietotas preces – gastronomijas, piena produktu, gaļas, augļu, konteineru, un daudzi citi. Otrais svarīgais raksturojums ir kompresors, kas nodrošina temperatūras režīmu paredzēto ilgai produktu uzglabāšanai, un to izvietojums. Iebūvētais agregāts strādā ar vienu vitrīnu, tālvadības tiek izvietots atsevišķajā telpā, darbojas ar virkni mašīnu, un pats galvenais – samazina trokšņa līmeni tirdzniecības zālē un vienkāršo siltuma novadīšanu.

Mūsu kompānija piedāvā plašu vertikālo aukstuma vitrīnu spektru. Katram klientam mēs atradīsim unikālo risinājumu, izpildīsim visus montāžas darbus, veiksim apkalpošanu un servisu visā norunāta sadarbības laikā. Arī veicam apkalpošanu jau uzstādītajam vitrīnām. Piedāvājam stiklošanas un stiklu aizstāšanas darbus.